Wszystkie bramki padły w pierwszej części spotkania. Zespół z Marsylii na prowadzenie wyprowadził w 17. minucie Gignac. Odpowiedź ze strony Ibrahimovicia nastąpiła po sześciu minutach, kiedy to doprowadził do wyrównania, a po dwóch minutach wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W 32. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Gignac.

>>>Olympique - PSG 2:2. Zobacz gole

Ekipa z Marsylii utrzymała prowadzenie w tabeli i nadal ma trzy punkty przewagi nad PSG.

W innym niedzielnym meczu Girondins Bordeaux, z Ludoviciem Obraniakiem w składzie (rozegrał cały mecz), zremisowało na wyjeździe 1:1 ze Stade Brest.

W sobotę natomiast Stade de Reims, którego zawodnikiem jest inny kadrowicz biało-czerwonych Grzegorz Krychowiak, pokonało na własnym boisku z Nice 3:1. Polak grał całe spotkanie.