Aston Villa pokonała u siebie Burnley 3:2. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:1, jednak losy meczu rozstrzygnęły się w drugich 45 minutach. "The Villans" zwyciężyli po golu z rzutu karnego w samej końcówce spotkania. Goście kończyli ten mecz w 10, po drugiej żółtej kartce dla Sandera Berge'a. Z powodu problemów zdrowotnych ekipa z Birmigham musiała radzić sobie bez Casha.

Niespodziewana porażka Manchesteru United, który przegrał z Nottingham Forest 1:2. "Czerwone Diabły" musiały gonić wynik. Na kwadrans przed zakończeniem meczu do wyrównania doprowadził Marcus Rashford, jednak nie był to ostatni gol w tym spotkaniu. Kilka minut po trafieniu Anglika, piłkę do siatki skierował Morgan Gibbs-White, który ustalił wynik spotkania.