Mecz przebiega zdecydowanie pod dyktando squadrra azzurra. Piłkarze z Ghany tylko sporadycznie przedzierają się pod pole karne Włochów. Tam jednak nie dają sobie rady z doskonale spisującą się defensywą włoską.
Składy:
Włochy: Buffon - Zaccardo, Nesta, Cannavaro, Grosso, Perrotta, Pirlo, Totti, De Rossi, Toni, Gilardino.
Ghana: Kingston - Paintsil, Kuffour, Pappoe, Mensah, Essien, Appiah, Muntari, Addo, Amoah, Gyan.
Reprezentacja Włoch prowadzi z Ghaną 2:0! Włosi przeważają, atakują i strzelają gole! W 27. minucie po strzale Francesco Tottiego piłka jeszcze uderzyła w poprzeczkę. I było to ostatnie ostrzeżenie dla Ghany. W 40. minucie już nie było tak dobrze - po rzucie rożnym piłka trafiła do Andrei Pirlo, a ten z narożnika pola karnego kopnął w długi róg bramki. Bramkarz Richard Kingston był bez szans!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Reklama
Reklama
Reklama