W Wodzisławiu dobry początek w wykonaniu gości. Piłkarze Lecha już w 6. minucie meczu stworzyli pierwszą sytuację pod bramką Odry. Dobrze uderzał Henriquez, ale Pilarz obronił strzał pomocnika "Kolejorza". W ten sposób mieliśmy bezbramkowy remis.

Ale już po chwili gol dla Lecha. W 15. minucie spotkania Henry Quinteros trafił dla poznaniaków. Peruwiańczyk uderzył z 18. metrów na bramkę Odry. Pilarz nie miał szans i prowadził "Kolejorz" 1:0.

Jednak zawodnicy Odry nie zamierzali odpuszczać. W 23. minucie meczu doprowadzili do wyrównania. Gola dla gospodarzy strzelił Jakub Grzegorzewski. Napastnik wodzisławian otrzymał idealne podanie od Jakuba Biskupa i celnie uderzył głową.

Na odpowiedź Lecha długo nie czekaliśmy. Po pięciu minutach poznaniacy strzelili drugą bramkę w meczu. Szczęścliwym zdobywcą gola Marcin Zając. Pomocnik "Kolejorza" już siódmy raz w tym sezonie trafił do siatki rywali. A Odra przegrywała z Lechem 1:2.

W drugiej połowie niewiele się działo. Lechowi nie zależało na podkręcaniu tempa, a gracze Odry nie byli w stanie strzelić bramki. Dlatego mecz zakończył się zwycięstwem poznaniaków 2:1.