Żółta kartka - Legia Warszawa: Maciej Iwański, Inaki Astiz. Lech Poznań: Sławomir Peszko, Dimitrije Injac.
Sędzia: Paweł Gil (Lublin). Widzów 5 000.
Legia Warszawa: Jan Mucha - Jakub Rzeźniczak, Dickson Choto, Inaki Astiz, Tomasz Kiełbowicz - Piotr Giza, Roger Guerreiro, Ariel Borysiuk (68. Miroslav Radović), Maciej Iwański (81. Kamil Majkowski), Maciej Rybus - Takesure Chinyama.
Lech Poznań: Krzysztof Kotorowski - Marcin Kikut, Manuel Arboleda, Bartosz Bosacki, Ivan Djurdjević - Sławomir Peszko (90+1. Cueto Anderson), Semir Stilić, Rafał Murawski, Tomasz Bandrowski, Dimitrije Injac (64. Jakub Wilk) - Robert Lewandowski.

I połowa:

1. min. - Rzut wolny dla Lecha po faulu Chinyamy.
2. min. - Roger wywalczył rzut rożny. Iwański z powietrza. Piłka znów wychodzi na rzut rożny.
3. min. - Iwański dośrodkowuje wprost w ręce Kotorowskiego.
5. min. - Rzut wolny dla Legii po faulu na Rybusie. Dośrodkowanie Iwańskiego wybija Bosacki. Poprawia Giza ale piłkę pewnie łapie Kotorowski.
8. min. - Murawski źle podaje do Kikuta. Piłka wychodzi za boisko. Rozpocznie Mucha.
10. min. - Gol dla Legii. Szybko rozegrany wrzut z autu. Roger dosrodkował na głowe Chinyamy, a ten pokonuje Kotorowskiego.
12. min. - Rzeźniczak podaje do Muchy. Bramkarz Legii zwlekał z wybiciem piłki. Doskoczył do niego Lewandowski. Piłka odbiła sie od jego nogi i wyszła na aut.
15. min. - Rybus dośrodkowuje z lewej strony. Murawski wybija na róg.
16. min. - Piłka spada na piaty metr pod nogi Rogera. Strzał Brazylijczyka odbija Kotorowski. Dobitka astiza przelatuje nad poprzeczką. Lech ma szczeście. Mogło być 2:0.
19. min. - Lech nie potrafi przeprowadzić składnej akcji. Jego ataki kończą się przed polem karnym Legii.
20. min. - Chinyama dośrodkowuje do Rogera. Piłka przelatuje tuz nad głową legionisty.
23. m in. - Rzut rożny dla Legii. Iwański dośrodkowuje lechici z wielkim trudem wybijaja piłkę ze swojego pola karnego.
24. min. - Pierwszy strzał Lecha na bramke Legii. Uderzenie Injaca blokuje Rzeźniczak.
27. min. - Piekna akcja Legii. Z pierwszej piłki Roger wymienił futbolówkę z Iwańskim. Ten drugi znalazł się sam przed Kotorowskim. w ostatniej chwili piłke spod nóg legionisty wybił Kikut.
29. min. - W odpowiedzi groźna akcja Lecha. Lewandowski i Peszko zakrecili obrońcami Legii. Strzał "Lewego" zablkokował Borysiuk.
31. Żółta kartka dla Peszki za brutalny faul na Rzeźniczaku.
33. min. - Kiełbowicz wrzuca piłkę do Chinyamy w pole karne. Legionista pomagał sobie reką. Rzut wolny dla Lecha.
34. min. - Rzut rożny dla Legii. Centruje Iwański. Lechici wybijają przed pole karne. Tam jest Giza. Strzał pomocnika wojskowych łapie Kotorowski.
37. min. - Injac w srodkowej części boiska fauluje Iwańskiego.
39. min. - Arboleda "szczupakiem strzela po dośrodkowaniu Murawskiego. Mucha łapie z trudem.
41. min. - żółta kartka dla Iwańskiego za strzał po gwizdku.
44. min. - Strzał Murawskiego odbija Mucha. Rzeźniczak dobiega pierwszy do piłki i wybija ją.
45+1. min. - Kotorowski wychodzi z bramki i przecina dośrodkowanie Rybusa do Gizy.
45+2. min. - Koniec pierwszej części meczu.

II połowa:

46. min. - Druga połowa zaczęła się od faulu Borysiuka na Murawskim.
48. min. Iwański nie dochodzi do podania Chinyamy.
52. min. - Piekna akcja Legii. Giza przepuszcza piłke do Rzeźniczaka ten dośrodkowuje do rybusa, ale pomocnik Legii nie trafił głową w piłkę.
54. min. - Kontra Legii. Chinyama przedarł się lewa stroną. Jednak jego podanie do Rogera było niecelne.
57. min. - Bosacki podaje do Kotorowskiego. Mało brakowało by przechwycił je Chinyama. Bramkarz Lecha wybija piłkę na aut.
60. min. - Chinyama uderza z dystansu. Kotorowski pewnie łapie piłkę.
61. min. - Żółta kartka dla Injaca po faulu na Chinyamie.
62. min. - Okazja dla Lecha. Bandrowski ograł Rzeźniczaka wyłożył piłkę Murawskiemu na siódmy metr, ale strzał pomocnik gości został zablokowany.
64. min. - Rybus dośrodkowuje z rzutu wolnego wprost w ręce Kotorowskiego.
66. min. - Stilić i Lewandowski "rozklepali" obronę Legii. Bośniak strzela... Mucha przenosi piłkę nad poprzeczką.
67. min. - Lech osiągnął przewagę. Wilk strzela z 20 metrów tuż obok słupka.
68. min. - Kolejna okazja dla "Kolejorza". Peszko próbował przelobować golkipera Legii.
70. min. - Murawski próbował technicznym strzałem zaskoczyć bramkarza gospodarzy.
72. min. - Stilić wrzuca piłkę w pole karne Legii. Peszko przegrywa pojedynek w powietrzu z Rybusem.
75. min. - Gol dla Lecha! Rzut rożny dla Lecha. Bosacki zgrywa do Lewandowskiego, a ten pakuje piłke do bramki Legii. 1:1!
78. min. - Kolejny rzut rożny dla Lecha. Znów piłka na bosackiego, ale tym razem zbyt mocna.
80. min. - Rzut rożny dla Legii. Astiz strzela nad poprzeczka po wrzutce Rybusa.
82. min. - Mucha przecina podanie Murawskiego do Stilicia.
84. min. - Rajd Radovica powstrymuje Arboleda.
85. min. - Chinyama zmarnował doskonałą okazję. Stojąc na piątym metrze przed bramka Lecha nie trafił w piłkę.
88. min. - Prostopadłe podanie Rogera do Chinyamy, piłke spod nóg legionisty wybija Bosacki.
89. min. - Giza z rzutu wolnego, Bandrowski wybija piłkę.
90. min. - Radovic ratuje Legie przed strata gola. W ostatniej chwili blokuje strzał Wilka.
90+3. min. - Żółta kartka dla Astiza za faul na Lewandowskim.
90+4. min. - Stilic w doskonałej okazji strzela obok słupka. Chwile później sędzia kończy mecz. Legia wraca na fotel lidera. Ma tyle samo punktów co Wisła Kraków. Lech jest trzeci i traci punkt do drużyn z Warszawy i Krakowa.

ŁKS Łódź - Piast Gliwice 0:1
Bramka: Smektała 60