Gospodarze przegrywali już w 8. minucie, po golu Milosa Kosanovića. W 35. minucie wyrównał Filip Starzyński, który wykorzystał rzut karny. W 56. minucie, po golu Daniela Dziwniela, było 2:1 dla "Niebieskich", a 4 minuty później w polu karnym Cracovii Michał Helik faulował Dawida Nowaka. Obrońca Ruchu dostał czerwoną kartkę, a "jedenastkę" wykorzystał Kosanović.
Dziewięć minut później Serb ponownie trafił do bramki, ale teraz własnej.

Ruch ma 26 punktów i zajmuje 6. miejsce w tabeli. Cracovia ma o 2 punkty mniej i jest dziewiąta.

Ruch - Cracovia 3:2
Bramki: Filip Starzyński (34. karny), Daniel Dziwniel (56.), Milos Kosanović (68. samobójcza)- Milos Kosanović (7.) i (61. karny)
Ruch: Buchalik, Helik ( 61.), Stawarczyk, Malinowski, Dziwniel, Surma, Starzyński, Smektała (Martin Konczkowski 67.), Janoszka, Zieńczuk (Kamil Włodyka 68.), Kuświk (Mateusz Kwiatkowski 89.)
Cracovia: Pilarz, Marciniak, Żytko, Kosanović, Szeliga, Zejdler, Dąbrowski (Przemysław Kita 78.), Budziński (Edgar Bernhardt 74.), Boljević, Nowak, Straus