Eliminacje do mistrzostw Europy zakończyły się dla naszych piłkarzy katastrofą. Biało-czerwoni w swojej grupie eliminacyjnej zajęli trzecie miejsce. Zarówno styl gry jak i wyniki były poniżej oczekiwań. Wystarczy przypomnieć kompromitując porażkę ze słabiutką Mołdawią.

Reklama

Probierz nie uratował eliminacji

Za taki stan rzeczy jeszcze w trakcie eliminacji głową zapłacił Fernando Santos. Utytułowany portugalski szkoleniowiec miał dać naszej kadrze nową jakość, a przyniósł tylko wstyd. Jego miejsce na kilka ostatnich spotkań zajął Michał Probierz. Nie udało mu się jednak uratować sytuacji i ostatecznie nasi piłkarze szansy na awans do mistrzostw Europy poszukają w barażach.

To ostania deska ratunku. Biało-czerwoni, by zagrać na turnieju w Niemczech muszą najpierw pokonać u siebie Estonię, a następnie na wyjeździe lepszego z pojedynku Finlandia - Walia.

Kosmetyczne zmiany w strojach reprezentacji Polski

Wiadomo, że w tych meczach nasze orły wystąpią w nowych strojach. Zdjęcia koszulek wyciekły do internetu. W pojedynku z Estonią Polacy zagrają w "domowym" komplecie składającym się z białej koszulki. Natomiast w wyjazdowym spotkaniu nasi piłkarze prawdopodobnie założą czerwone trykoty.

W porównaniu do poprzednich strojów nie ma wielkich zmian. Są one raczej kosmetyczne. W innym miejscu znajduje się godło narodowe i logo firmy, która przygotowała sprzęt dla polskiej kadry.

Pod zdjęciami koszulek od razu pojawiły się komentarze. Opinie internautów są podzielone. Wiadomo, kwestia gustu. Nam się podobają, a Tobie?