Słynny francuski piłkarz został trafiony w łydkę podczas wtorkowego meczu z Liverpoolem, przegranego przez MU aż 0:4. Musiał opuścić boisko już w 10. minucie.

Reklama

Jest bardzo mało prawdopodobne, żeby zagrał jeszcze w tym sezonie - powiedział o Pogbie trener Manchesteru United Ralph Rangnick.

Lekarz powiedział, że będzie potrzebował co najmniej czterech tygodni, aby wyzdrowieć, a ostatni mecz jest pod koniec maja - dodał szkoleniowiec.

Nie spełniał pokładanych w nim nadziei

Reklama

Z końcem obecnego sezonu wygasa umowa Pogby z Manchesterem United i wszystko wskazuje na to, że piłkarz odejdzie z klubu.

29-letni pomocnik przeniósł się na Old Trafford w 2016 roku z Juventusu za kwotę 105 milionów euro, co było wówczas rekordem (w przeszłości grał już krótko w MU).

W barwach drużyny z Manchesteru wywalczył wprawdzie Puchar Ligi Angielskiej oraz triumf w Lidze Europy (oba w sezonie 2016/17), ale ogólnie nie spełniał pokładanych w nim nadziei, spisywał się słabiej niż w reprezentacji Francji. Niedawno został nawet wygwizdany przez kibiców "Czerwonych Diabłów".