Polak grał 32 minuty, zdobył 10 punktów (pięć celnych rzutów z sześciu oddanych za dwa punkty) i miał 16 zbiórek (12 w obronie, cztery w ataku). Jego statystyki uzupełniają dwa niecelne rzuty osobiste, dwie asysty, blok, strata i dwa faule.

Pokonując Nets w ich hali Wizards zrewanżowali się za porażkę z tym zespołem 80:102 u siebie dzień wcześniej.

Stołeczny zespół rozegrał połowę z 82 spotkań sezonu zasadniczego i z bilansem 28-13 jest wiceliderem Konferencji Wschodniej. Prowadzi Atlanta Hawks (33-8), Brooklyn Nets (17-24) są na ósmym miejscu.

Koszykarze Atlanta Hawks pokonali na wyjeździe Chicago Bulls 107:99. To dwunasta z rzędu wygrana Atlanty. Tym samym Hawks wyrównali drugą pod względem długości serię zwycięstw w swojej historii.

Golden State Warriors odnieśli 32. zwycięstwo w sezonie - wygrali z Houston Rockets 131:106.

Do dogrywki doszło w Charlotte gdzie miejscowi Hornets pokonali Indiana Pacers 80:71.