W związku z decyzją premiera Mateusza Morawieckiego o odwołaniu imprez masowych, wszystkie spotkania ekstraklasy kobiet i mężczyzn w koszykówce będą się odbywać bez publiczności - poinformował związek.
- powiedział Radosław Piesiewicz, prezes Energa Basket Ligi i PZKosz, cytowany w komunikacie.
Najbliższe spotkanie ekstraklasy koszykarzy ma odbyć się w środę, a mecze koszykarek - w sobotę.
Epidemia zapalenia płuc wywoływanego przez nowy rodzaj koronawirusa wybuchła w grudniu w Wuhan w środkowych Chinach. Według oficjalnych danych potwierdzono dotychczas ponad 109 tys. przypadków zakażenia i ok. 3,8 tys. zgonów spowodowanych wirusem. W Polsce stwierdzono do tej pory 18 przypadków zakażenia.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zobacz
|