W 10 min. świetnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Brasilia, ale również piękna dla oka była interwencja Łukasza Merdy. W efekcie piłka lecąca w "okienko" bramki Cracovii została wybita na rzut różny.

Dziewięć minut później mogło być 2:0, jednak po strzale Dariusza Pawlusińskiego piłka odbiła się od słupka.

Do przerwy niewiele ciekawego działo się na boisku poza ostatnią sytuacją. Na lewym skrzydle znalazł się Filip Luksik, podał piłkę do Brasilii, który zdecydował się na dośrodkowanie. Do piłki dopadł Piotr Piechniak, ale z bliska chybił.

W drugiej połowie uwidoczniła się znaczna przewaga Odry, z której jednak niewiele wynikało. W 66 min groźnie uderzył, jednak niecelnie, na bramkę Merdy Piechniak, zaś w 71 śliczną, choć nieskuteczną przewrotką popisał się Aleksander Kwiek. Na kwadrans przed końcem Brasilia o mało nie zaskoczył bramkarza "Pasów" z rzutu wolnego, ale piłka po jego zagraniu poszybowała obok bramki.

Cracovia miała swoje szanse na podwyższenie prowadzenia w 64 i 80 min. W pierwszym przypadku po świetnej akcji Sławomira Szeligi piłka trafiła do Dariusza Pawlusińskiego, ten zagrał do będącego przed bramką Onyszki Bartosza Ślusarskiego. Jednak po zagraniu tego ostatniego - z kilku metrów - golkiper Odry zdołał wybić piłkę na róg. Na 10 min przed końcem będący sam na sam z Onyszką (ale naciskany przez obrońcę) Ślusarski uderzył obok bramki.

Mecz rozegrano na stadionie Hutnika w Krakowie-Nowej Hucie, gdyż obiekt Cracovii jest przebudowywany.

Bramki: 1:0 Marek Wasiluk (7-karny).

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock). Widzów 1 200.

Cracovia Kraków: Łukasz Merda - Paweł Sasin, Piotr Polczak, Marek Wasiluk, Łukasz Derbich (55. Łukasz Mierzejewski) - Dariusz Pawlusiński (88. Alexandru Suvorov), Mateusz Klich, Sławomir Szeliga, Tomasz Moskała (72. Radosław Matusiak) - Bartosz Ślusarski, Gheorghii Ovseannicov.

Odra Wodzisław: Arkadiusz Onyszko - Łukasz Pielorz, Jacek Kowalczyk, Stanislav Velicky, Filip Luksik - Piotr Piechniak, Marcin Malinowski, Mauro Cantoro (70. Aleksander Kwiek), Brasilia, Koba Szalamberidze (58. Robert Kolendowicz) - Daniel Bueno (70. Jakub Grzegorzewski).