Rosjanie o polskich piłkarzach: Byliście słabi i zasłużenie wracacie do domu

| Aktualizacja:

Media rosyjskie komentując niedzielny mecz Polska-Kolumbia w Kazaniu podkreślają wysoką przegraną biało-czerwonych. Chwalą natomiast Kolumbijczyków za jakość gry i krytykują piłkarzy Adama Nawałki za ich poziom. Według niektórych mediów Polska odpadła z mundialu zasłużenie.

wróć do artykułu
  • ~m
    (2018-06-26 18:33)
    Boniek jest temu winien schowal sie jak mysz pozwalal na to tyle pieniendzy za wescie na boisko i 4 miliony zawodnicy i 4 PZEPEN co to jest
  • ~zart nie szamac
    (2018-06-25 23:25)
    Oddajcie wrak bradziagi.
  • ~kalosz
    (2018-06-25 19:07)
    Mam prośbę do Rosjan: tych naszych palantów proszę umieścić na 2 lata w obozie o zaostrzonym rygorze i tam ich nauczyć rozumu
  • ~Polaczek
    (2018-06-25 19:04)
    Tak Polacy byli slabi i przegrali, a wy ruskie dzisiaj, wlasnie teraz przegraliscie:0:3, hurra, hurra, hurra!
  • ~edekzewsi
    (2018-06-25 15:31)
    I jeszcze jedno:pamietam siermizne czasy PRL ,najpierw zloto na olimpiadzie ,Wembley i 1974 rok w RFN.To nie przyszlo z nieba.Specyficzny polski komunizm mial jedna zalete:sport masowy,wszedzie.na wsi w miescie i miasteczku.Nie skateboard,czy rower gorski czy rollerblades,czy "dete bieganie ".W kazdej wsi byl LZS i druzyna pilkarska,w malych miasteczkach bylo czasami kilka klubow pilkarskich.Przy duzych fabrykach bylo po kilkanascie druzyn i wszystko gralo w pilke.I stad przyszly efekty. Odrzucilismy wszystkow tzw.transformacji ustrojowej i skonczylo sie babci czkanie.Nie tylko w pilce.Nie lepiej jest w innych dyscyplinach.Mecenat panstwa jest nieodzowny.To za duzo kosztuje i nikt nie wylozy takich pieniedzy aby bylo lepiej.W zdrowym ciele zdrowy duch.Chlanie piwa z kibicami i zalozenie szalika w strefie kibica, nie zmieni panowie rzadzacy rzeczywistosci.
  • ~edekzewsi
    (2018-06-25 15:21)
    Latali fruwali az sie sfajdali...Problem jest systemowy nie tylko pilkarze.Bufon Boniek teraz robi glupia mine na zasadzie to nie ja to oni.Nawalka wykazal sie czym potrafi i juz powinien sie pakowac.Potrzebny jest wstrzas w PZPN,nowy zarzad nie umoczony w ubeckich ukladach,pasjonaci sportu.I praca z mlodzieza ,Tak jak w hokeju w Kanadzie:tam sa lodowiska wy macie stadiony i mase mlodziezy tylko trzeba chciec pracowac a wyniki pociezkiej pracy przyjda same.Pycha zawsze kroczy przed porazka.Russia 2018 przytarla nam noski i podciela piorka u wrobelkowatych skrzydelek.Praca praca i jeszcze raz ciezka praca.Sukcesy sa jej nastepstwem.Wiem ze przykro ale trzeba zyc dalej i wreszcie wziac sie za robote.Ale bez tego buca Bonka na czele PZPN
  • ~WojtekWieliczka
    (2018-06-25 15:16)
    Bojkotujemy od dziś produkty reklamowane przez naszych piłkarzy. Wówczas, firmy zmienią reklamy, a piłkarze nie będą czerpać zysków z reklam, ergo będą musieli żyć tylko z gry w piłkę. Może to będzie sposób na poprawienie ich poziomu? Ja osobiście nie kupię nic reklamowanego przez naszych piłkarzy, dopóki nie będzie to reprezentacja jaką była podczas Euro 2016 :[
  • ~Mensa
    (2018-06-25 14:52)
    Nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo ! Przynajmniej nie bedzie kar za pogardliwe i zniewazajace hasla plakatow patryjotow i narodowcow nazioli! A oni cos tu milcza , nie ma hymnow chwalebnych na polskich bohaterow!
  • ~Nar
    (2018-06-25 14:46)
    Jeszcze Morawiecki,jako ostatni rycerz zakonu pisrydzykowskiego , walczy, do ostatniej krwi , w obronie Okzidentu przed najazdem Orientu! Viktoria!
  • ~Napol
    (2018-06-25 14:41)
    Marsz, marsz do Polski, bo nas Bonaparte uczyl jak przegrywac mamy!
  • ~Wstydliwy
    (2018-06-25 14:39)
    Wstyd, hanba, hanba, wstyd!
  • ~theo-dor
    (2018-06-25 12:57)
    Polacy, nic się nie stało, tak miało być, bo przecież wszystko spisiało! Czas pousuwać nieudaczników z reklam, gdzie tylko w nich są drużyną piłkarską, a usiłowano to wmówić naiwnym kibicom, wierzącym w sukces ich idoli, grających na poziomie III ligi w latach 80-tych ubiegłego wieku.
  • ~k-ac
    (2018-06-25 11:53)
    Rosjanie mają pełną rację. Polscy piłkarze grają po prostu bezmyślnie, jeśli już im coś wychodzi /rzadko/ to jest to zrządzenie przypadku a nie przemyślanej i przygotowanej akcji. Każdy z nich, kiedy dostanie piłkę, rozpaczliwie kombinuje co z nią zrobić, bo nie ma żadnego planu. Najczęściej oddaje bez sensu do kolegi /do drugi raz niecelnie/ a kolega zaś kombinuje od początku, jak się tej piłki pozbyć.
  • ~gostom
    (2018-06-25 11:50)
    I ponownie zdradzili Europę odpadając jako pierwszy europejski leming.
  • ~Nie zapominajcie o tym , pawiany :
    (2018-06-25 11:44)
    Indyk z nudow dziobie kury, Rosja mimo mundialu to kraj ponury a jak skonczy sie Krym to byc moze przyjdzie pora na Europe - wspolczesny Rzym.
  • ~Agent Bolek
    (2018-06-25 11:29)
    Majom racje myśmy słabi . Skąd się wzięła Nasza pewność że Orły Nawałki dokopiom wszelakiemu ludowi . Chyba się zakradła samo chwała
  • ~ZERO PIENIĘDZY NA PIŁKĘ NOŻNĄ I DLA BOŃKA
    (2018-06-25 11:13)
    jestem za rozwiązaniem PZPN , i żadnych reklam na temat piłki nożnej, jestem za scisłym rozliczaniem ile i za co dostają pieniądze piłkarze i ich "opiekunowie"
  • ~TuskAmberGold POd WARIOGRAF i trancmisja online....
    (2018-06-25 11:12)
    Pozostal jeszcze z Japonia o kalesony prezesa ! Ten wygraja? Nie , tego tez nie wygraja, bo o os.. ra...ne takie prezesa nie warto!
  • ~Cabrones
    (2018-06-25 11:05)
    Nic dodac, nic ujac, taka prawda!
  • ~Geniusz Karpat
    (2018-06-25 11:04)
    Dzięki Nawałce i jego klaunom cały świat się dziś z nas śmieje.