Dla Urszuli 1/8 finału Indian Wells i pokonanie w drugiej rundzie Swietłany Kuzniecowej (WTA 8) to najlepsze wyniki w karierze.

I set:

Zaczęła Wozniacki, ale to Polka była górą. Ula przełamała rywalkę i wygrała pierwszego gema do 30. Przy swoim serwisie Radwańska szybko wyszła na prowadzenie. Jednak Dunka nie poddawała się. doprowadziła do remisu 40:40. Ostatecznie po zaciętej końcówce wygrała Ula.

W trzecim gemie do roboty wzięła się Wozniacki. Wygrała pierwsze trzy piłki i prowadziła 40:0. Radwańska wygrała dwie kolejne piłki i zmniejszyła straty. Jednak to było wszystko na co było stać w tym gemie Polkę. Wygrywa Dunka.

Czwarty gem należał do Radwańskiej i Ula znów odskakuje rywalce. Jednak po chwili Wozniacki zmienia straty, a po sześciu gemach doprowadza do remisu.

Dobra passa rywalki trwa nadal. Po zaciętej walce Dunka wygrywa na przewagi i wychodzi na prowadzenie 4:3. Na szczęście młodsza z sióstr Radwańskich wykorzytuje swój serwis i doprowadza do remisu 4:4. Kolejny gem i kolejne wielkie emocje. Znów obie zawodniczki nie odpuszczają. Jednak szczęście usmiecha sie do Wozniacki i to ona wygrywa na przewagi. Po chwili mamy remis 5:5. Niestety końcówka partii należała do Wozniacki i ostatecznie Dunka wygrywa 7:5.

II set:

Wozniacki idzie za ciosem. Wygrywa pierwszego gema. Na szczęście Ula nie podaje się. Przy swoim serwisie gładko wygrywa do 15 i doprowadza do remisu. Do stanu 2:2 mecz toczył się gem za gem. Potem dwa razy z rzędu wygrała Wozniacki i prowadzi tym samym 4:2.

W siódmym gemie Polka przełamała serwis rywalki i zmniejszyła straty. Po chwili Wozniacki przełamuje podanie Uli i znów ma dwa gemy przewagi. Dunka nie zmarnowała szansy. Wygrała gema przy swoim serwisie i tym samym drugiego seta 6:3, a tym samym całe spotkanie 2:0.

Radwańska - Wozniacki 5:7, 3:6

Reklama