Polska - Słowacja 56:65 (8:14, 20:8, 12:21, 16:22)

I kwarta:

Kobryn wygrywa rzut sędziowski i pierwsza akcja Polek kończy się celnym rzutem Bibrzyckiej. Słowaczki dwa razy zamiast do kosza trafija w obręcz. Niestety piłkę z tablicy zbieraja rywalki i za trzecim razem zdobywaja punkty. Po chwili tracimy piłkę i łatwe punkty zdobywa Zirkowa.

Faul na Leciejewskiej. Polka ma dwa rzuty osobist. Trafia tylko jeden. Przechwyt Polek. Kobryn niestety traci piłkę. Kontra Słowaczek i 6:3 dla przeciwniczek.

Nasze panie zmarnowały cztery akcje z rzędu. Kupcikowa trafia z dystansu i przegrywamy 3:8. Leciejewska fauluje rywalkę i Słowaczka będzie wykonywac dwa rzuty osobiste. Gyurcis nie zmarnowała okazji i obha rzuty trafiła.

Jak na razie nasze panie nie maja pomysłu na grę. Podają głównie do Agnieszki Bibrzyckiej. Jednak liderka polskiej reprezentacji jest dobrze pilnowana. Juz dwa razy jej rzuty zostały zablokowane.

Gyurcis znów znalazła się na czystej pozycji i zdobywa kolejne punkty. W opowiedzi Bibrzycka nie trafia za trzy punkty. Jeziorna odważnie wchodzi pod kosz ale nie trafia. Więcej szczęścia miała Carnoka i Słowaczki 14:3.

Wreszcie! Po pięknej akcji Bibrzycka zdobywa punkty. Po ponad 9. minutach gry trafiamy za trzy punkty. Bibrzycka zmniejsza straty. Pierwsza kwarta kończy się wynikiem 14:8 dla Słowacji.

II kwarta:

Drugą kwartę rozpoczęły Słowaczki. Jalcyn nie trafiła spod samego kosza. Niestety Polki przekroczyły regulaminowy czas 24. sekund na rozegranie akcji. Przechwyt Polek. Ale złe podanie Jeziornej kończy akcję naszych pań.

Gajda przechwyciła piłke i popędziła sam na sam z koszem. Mamy 10 punktów na koncie. Słowaczki traca piłkę, a Bibrzycka trafia z a trzy punkty i juz tylko punkt straty 13:14. Zbiórka w obronie naszych dziewczyn. Znów mamy okazję na kolejne punkty. Jest!!! Bibrzycka znów trafia za trzy punkty!!! To jej trzeci celny rzut trzypunktowy w tym meczu!!! Prowadzimy 16:14.

Zirkova doprowadza do remisu po 16:16. Gyurcis fauluje Bibrzycką. Zaczynamy z boku, ale złe podanie i kontra Słowaczek. Na szczęście nie zakończona celnym rzutem. zbiórka Polek i Gajda trafia spod kosza. Znów prowadzimy 18:16. Słowaczki pudłują. Faul na Kobryn i Polka ma dwa rzuty wolne. Trafia tylko jeden. Słowaczki popełnuiły błąd 24. sekund. Piłka znów w rękach Polek. Kobryn fantastycznie podaje do Pawlak a ta trafia do kosza.

Faul na Bibrzyckiej. Polka trafia oba rzuty osobiste. Z czystej pozycji trafia Hryckova. Po chwili odpowiada celnym rzutem Pawlak. Słowaczki zdobywają kolejne dwa punkty.

Brawo Agnieszka!!! Bibrzycka czwarty raz w tym meczu trafia za trzy punkty! Do końca kwarty zostało 16. sekund. Zirkova decyduje sie na rzut za trzy punkty. Trafia w obręcz. Po dwóch kwartach prowadzimy 28:22.

III kwarta:

Trzecia kwarta zaczęła się od strat z obu stron. Pierwsze do kosza trafiły Polki, a konkretnie zrobiła to Leciejewskiej po znakomitym podaniu Bibrzyckiej.

Na celny rzut Zirkovej odpowiadamy skuteczną akcją Kobryn. Zirkova znów trafia do naszego kosza. Ale my mamy w składzie "Bibę". Agnieszka ma na swoim koncie już 20 punktów.

Faul na Kobryn. Polka wykorzystuje tylko jeden rzut osobisty. Zirkova trafia za trzy punkty. Rzuchoma zasłona Leciejewskiej. Sędziowie odgwizdują faul. Tracimy piłke. A po chwili punkty. Już tylko mamy dwa "oczka" przewagi 35:33. Jurcenkova trafia oba rzuty wolne i mamy remis.

Kupcikova fauluje Bibrzycka. Polka upadła na parkiet i długo sie z niego nie podnosiła. Niestety liderka naszej kadry musiała zejść z parkietu. Mieloszyńska trafiła oba rzuty wolne. Jalcova doprowadza do remisu. Jeziorna pudłuje. Na szczęście Jalcova fauluje w ataku i piłka znów w rękach naszych dziewczyn. Szansa zmarnowana. Kontra rywalek i przegrywamy 37:39.

Jalcova łatwo ogrywa Mieloszewska i przegrywamy już czterema punktami. Walich wykorzystuje dwa rzuty wolne. Słowaczki tracą piłkę. Jest szansa na remis. Niestety Gajda popełnia błąd kroków. Laskova rzuca celnia za dwa punkty.

W ostatniej akcji trzeciej kwarty na parkiecie pojawiła się Bibrzycka. Została faulowana. Z dwóch rzutów osobistych trafiła jeden.

IV kwarta:

Zaczynają Polki. Kobryn nie trafia spod kosza. Za to nie myli się Zirkova. Skobel nie trafia. Gyurcis rzuca za trzy punkty i rywalki maja juz osiem punktów przewagi. Kobryn trafia dwa rzuty osobiste. Kolejna trzypunktowa akcja Słowaczek.

Polki w ostatniej kwarcie są totalnie rozbite. Po trzech minutach gry jest 53:42 dla przeciwniczek.

Błąd Kobryn, która fauluje Gyurcis przy rzucie za trzy punkty. Słowaczka ma trzy rzuty wolne i wszyskie trafia. Na cztery minuty przed końcem przegrywamy 48:58.

Bibrzycka zmniejsza straty. Trafia oba rzuty wolne. Zirkova oddaje rzut rozpaczy w ostatniej sekundzie akcji Słowaczek. Na nasze nieszczęście piłka wpadła do kosza, a liderka rywalek zapisała na swoim koncie kolejne trzy punkty.

Jeziorna trafia po kontrze. Zmiejszamy straty 54:61. Zirkova traci piłkę. Mieloszyńska po indywidualnej akcji zdobywa dwa punkty. Ale to wszystko na co było stać nasze panie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 65:56 dla Słowaczek.