Bramka: Torres 6' - Ivanović 39' , 62' , Drogba 67'

Barcelona - Bayern Monachium 4:0
Bramki: Messi 8', 38, Etoo 12', Henry 43'

I połowa:

1. min - Oba zespoły zaczęły nerwowo. Jest duzo strat i niecelnych podań
4. min - Składna akcja Barcelony. Kilka podań z pierwszej piłki. Przerywaja obrońcy Bayernu.
6. min - Iniesta podaje do Henryego. Ten wychodzi sam na sam z bramkrzem. Mija go ale piłkę tuż z przed bramki wybija jeden z obrońców.
8. min - Gol dla Barcelony. W kolejnej akcji Niemcy jużn ie mieli szczęścia. Etoo podał do Messiego a ten płaskim strzałem pokonał golkipera rywali
12. min - Gol dla Barcelony. Tym razem role się odwróciły. Messi podawał, a do siatki Bayernu trafia Etoo. Kameruńczyk nie dał szans bramkarzowi gości w sytuacji sam na sam
16. min - Alves z rzutu wolnego. Mocny strzał piłkarza Barcelony trafia w mur
18. min - Lell fauluje w polu karnym Messiego, ale dobrze nam znany sędzia Howard Webb zamiast podyktować rzut karny pokazuje zawodnikowi Barcelony żółtą kartkę...
22. min - Henry strzela tuz obok słupka. Jednak nawet jakby padła bramka sędzia by jej nie uznał. Francuz był na spalonym
23. min - Brmakrz Bayernu ucierpiał w starciu z Henrym. Butt został przypadkowo trafiony korkiem w twarz. Wyglądało to strasznie, ale Niemiec po chwili wstaje z murawy i jest zdolny do dalszej gry
29. min - Henry dośrodkowuje z lewej strony w pole karne. Jednak Butt wychodzi z bramki i łapie piłkę tuż przed wbiegajacym Etoo
32. min - Rzut rozny dla Barcelony. Dosrodkowanie Xaviego pewnie łapie Butt
37. min - Barcelona rozgrywa piłkę w środku pola. Kilka podań i długa piłka na wolne pole do Etoo. Kameruńczyk nie dochodzi do piłki
38. min - Gol dla Barcelony! Henry ograł z lewej strony obrońcę Bayernu. Podał wzdłuż bramki, a tam noge dostawił Messi i zrobiło się 3:0
42. min - Przewaga Barcelony jest ogromna. Piłkarze Bayernu totalnie się pogubili
43. min - Gol dla Barcelony! To jest pogrom! Etoo z Messim szybko wymienili piłkę przed polem karnym. W efekcie Henry znalazł sie sam przed bramkarzem Bayernu. Francuz nie zmarnował okazji i jest 4:0!
44. min - Dopiero minutę przed końcem pierwszej połowy Bayern przedarł się w pole karne Barcelony. Jednak strzał Riberyego był niecelny

II połowa:

48. min - Bayern nie ma nic do stracenia. Atakuje od poczatku drugiej połowy
49. min - W polu kranym Barcelony pada Toni. Howerd Webb nie reaguje
51. min - Oddo fauluje Henryego. Rzut wolny dla Barcelony, ale źle rozegrany. Strata piłki
55. min - Zapału drużynie z Monachium starczyło na 10 minut. Teraz znów przewagę ma Barcelona
56. min - Po rzucie roznym strzał Marqueza trafia w boczna siatkę
59. min - Fantastyczna akcja Messiego. Piłkarz Barcelony minął Lella i uderzył z 16. metrów. Piłka po ręce Buta trafiła w poprzeczkę
64. min - Rzut rożny dla Barcelony. Głową uderza Marquez ale wysoko nad poprzeczką
68. min - Bayern drugi raz w tym meczu przedarł się w pole karne Barcelony. Jednak zagrożenie dla bramki gospodarzy było żadne
71. min - Najlepsza okazja dla Bayernu na strzelenie gola. Ze Roberto znalazł się z piłką na jedenastym metrze, ale w ostatniej chwili jego uderzenie zablokował Puyol
78. min Iniesta zakręcił w polu karnym dwoma obrońcami gości. Jego strzał przeleciał tuz nad poprzeczką
85. min - Bayern znów przedarł się w pole karne gospodarzy. Jednak akcje niemieckiej drużyny przerywa... Etoo
88. min - Butt broni strzał Iniesty z trzech metrów
90+3. min - Koniec meczu. Barcelona wygrywa 4:0