Sędzia: Zdzisław Bakaluk (Iława). Widzów 7 500.

Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 2:0 (1:0)

Żółta kartka: Tomasz Moskała, Marek Wasiluk, Mateusz Klich (Cracovia) - Dariusz Łatka, Hermes, Paweł Zawistowski (Jagiellonia)
Czerwona kartka: Jagiellonia - Dariusz Łatka (54 - za drugą żółtą), Ensar Arifović (70-niesportowe zachowanie)
Sędzia: Marcin Wróbel (Warszawa). Widzów 2 000.

Bramki: Tomasz Owczarek (17)

Żółta kartka: Hubert Jaromin, Jakub Zabłocki (Polonia) - Kamil Glik, Marcin Bojarski (Piast)
Sędzia: Marcin Borski (Warszawa). Widzów 4 500.

Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Piotr Celeban (28), 2:0 Sebastian Dudek (56-karny), 3:0 Sebastian Mila (75)

Żółta kartka: Sebastian Mila (Śląsk) - Marcin Adamski, Mladen Kascelan (ŁKS)
Sędzia: Piotr Pielak (Warszawa). Widzów 6 000.

W pierwszej połowie spotkania nie działo się zbyt wiele. Żadna z drużyn nie wypracowała sobie stuprocentowej sytuacji. Najbliżej strzelenia bramki był w 40. minucie meczu pomocnik Białej Gwiazdy Mauro Cantoro, który próbował strzałem z dystansu zaskoczyć Krzysztofa Pilarza.

Często do klarownych sytuacji dochodził Junior Diaz. Nie potrafił jednak wykorzystać precyzyjnych podań kolegów z boiska. Raz się poślizgnął, następnym razem nie trafił w piłkę.

Po 45. minutach na tablicy świetlnej nadal widniał wynik 0:0. Przerwa podziałała mobilizująco na podopiecznych Macieja Skorży, którzy coraz bardziej dominowali na murawie, ale bramkę strzelili... Niebiescy.

Fatalny błąd popełnił w 80. minucie aktywny na boisku Diaz, który wybił piłkę prosto pod nogi niewiele wcześniej wprowadzonego na boisko pomocnika Michała Pulkowskiego, który z bliskiej odległości nie dał szans bramkarzowi gości Mariuszowi Pawełkowi.

Na cztery minuty przed końcem na spalonej pozycji znalazł się jeszcze Paweł Brożek i to była ostatnia akcja, którą udało się przeprowadzić zawodnikom Skorży.