Mecz rozpoczął się fatalnie dla piłkarzy Lecha. Już w drugiej minucie meczu Diego Colloto wykorzystał nieporadność polskiej obrony i lekkim strzałem pokonał Ivana Turinę. Chorwacki bramkarz "Kolejorza" powinien obronić ten strzał. >>>Zobacz gola dla Deportivo

Lech wyrównał w 41. minucie. Piękną akcję zespołu z Poznania zakończył Rengifo. Arboleda przedarł się na połowę rywala, po rozegraniu piłki ze Stiliciem podał do Rengifo, który nie miał problemów z umieszczeniem jej siatce. >>>Rengifo strzela na 1:1

W drugiej połowie Lech stworzył mnóstwo groźnych sytuacji, ale stan meczu nie uległ zmianie. "Kolejorz" wciąż ma jednak szansę wyjść z grupy. Z tym, że teraz nie wszystko już zależy od podopiecznych Franciszka Smudy. Żeby awansować Lech musi wygrać w Rotterdamie z Feyenoordem i liczyć na to, że Nancy nie wygra w La Corunie.