Drużyna z Białegostoku prowadzenie objęła w 41. min, po tym jak Konstantin Vassiljev wykorzystał rzut karny. Został on podyktowany za zagranie piłki ręką przez Miroslava Covilo w obrębie "16" Cracovii.

Jagiellonia miała w pierwszej połowie jeszcze dwie dobre okazje do zdobycia gola. W 19. min Jacek Góralski przestrzelił z bliska, zaś cztery minuty później Grzegorz Sandomierski z wielkim trudem obronił strzał głową Fiodora Cernycha.

Pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy było 1:1. Mateusz Cetnarski wykorzystał "jedenastkę", która została podyktowana za faul bramkarza Jagiellonii na Marcinie Budzińskim.

W 65. min. ekipa z Białegostoku była bardzo bliska ponownego wyjścia na prowadzenie, ale po zagraniu Łukasza Burligi piłka odbiła się od poprzeczki. W 73. min Sandomierski musiał już wyciągać ją z siatki, gdy po pięknym podaniu Vassiljeva w dogodnej pozycji znalazł się Cernych.

W 90. min sytuację sam na sam z golkiperem wykorzystał Przemysław Frankowski, ustalając wynik spotkania.

Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Konstantin Vassiljev (41-karny), 1:1 Mateusz Cetnarski (50-karny), 1:2 Fiodor Cernych (73), 1:3 Przemysław Frankowski (90)
Żółta kartka - Cracovia Kraków: Miroslav Covilo, Deleu, Marcin Budziński. Jagiellonia Białystok: Łukasz Burliga
Sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Widzów 7 755
Cracovia Kraków: Grzegorz Sandomierski - Jakub Wójcicki, Piotr Malarczyk, Piotr Polczak, Deleu (46. Erik Jendrisek) - Tomas Vestenicky (46. Mateusz Cetnarski), Damian Dąbrowski, Miroslav Covilo, Marcin Budziński, Tomasz Brzyski (80. Mateusz Wdowiak) - Krzysztof Piątek
Jagiellonia Białystok: Marian Kelemen - Łukasz Burliga, Ivan Runje, Gutieri Tomelin, Piotr Tomasik - Przemysław Frankowski, Taras Romanczuk, Konstantin Vassiljev (90+1. Karol Świderski), Jacek Góralski, Rafał Grzyb (70. Dmytro Chomczenowski) - Fiodor Cernych (89. Damian Szymański).