Dobry początek Polek, które remisowały z faworyzowanymi Niemkami 6:6. Po kolejnej akcji biało-czerwone prowadziły nawet 7:6, ale od tego momentu inicjatywę przejęły rywalki. Nasze przeciwniczki wygrywały 16:12. Fatalny okres gry Polek i po pierwszej połowie było już w zasadzie po meczu, bo przegrywaliśmy 12:22. Straciliśmy osiem bramek z rzędu...

Druga połowa to już lepsza gra naszych szczypiornistek. Polki zmniejszyły straty do pięciu bramek (23:28). Szkoda końcówki pierwszej części, którą biało-czerwone zupełnie przespały. Nasze zawodniczki z każdą minutą zbliżały się do rywalek, ale zabrakło czasu. Zrobiło się już 32:33, ale niestety to było wszystko, na co pozwoliły Niemki. Ostatecznie skończyło się na porażce 32:35.

Polska - Niemcy 32:35 (12:22)