Polska - Azerbejdżan 5:0 (3:0)
Bramki: Bąk 2, Dudka 5, Łobodziński 33, Krzynówek 58, Kaźmierczak 83

90+3 min. - Sędzia gwiżdże po raz ostatni. Piłkarze dziękują kibicom za wspaniały doping przez 90 minut spotkania. Mamy kolejne cenne trzy punkty!
90+2 min. Żurawski marnuje kolejną "setkę". Tym razem, pudłuje z ostrego kąta po podaniu od Garguły.
90+1 min. - Lewandowski ponownie próbuje swoich sił strzelajac z dystansu. Jego strzał jest jednak zbyt lekki, by zagrozić bramce Azerów. Fani śpiewają hymn narodowy.
89. min. - Idelną okazję do zdobycia bramki marnuje Żurawski. Napastnik reprezentacji Polski po podaniu od Jelenia znalazł się sam na sam z bramkarzem Azerbejdżanu. Niestety, piłka po jego uderzeniu poszybowała wysoko nad bramką.
87. min. - Meksykańska fala na trybunach. Kibice domagają się kolejnej bramki.
83. min. - 5:0 dla Polski! Wspaniałe dośrodkowanie Garguły z rzutu rożnego wykorzystuje Przemysław Kaźmierczak. Celnie uderza piłkę głową i Gasanzade jest bez szans.
82. min. - Nieporozumienie Kaźmierczaka z Jeleniem. Tracimy piłkę na połowie rywali.
77. min. - Żółta kartka dla Dżawadowa. Reprezentant Azerbejdżanu symulował faul w polu karnym Polaków.
76. min. - Kaźmierczak próbuje swoich sił w ofensywie. Jego strzał trafia jednak prosto w ręce golkipera gości.
75. min. - Kaźmierczak traci piłkę w narożniku boiska. Grę wznowi bramkarz Azerbejdżanu.
73. min. - Szykuje się kolejna zmiana w naszym zespole. Leo Beenhakker wprowadzi na boisko Ireneusza Jelenia, a na ławkę rezerwowych powędruje Jacek Krzynówek.
69. min. - Pierwsza zmiana w polskiej drużynie. Boisko opuszcza Radosław Matusiak, a w jego miejsce holenderski szkoleniowiec desygnuje do gry Przemysława Kaźmierczaka.
68. min. - Rzut rożny dla Azerów. Dośrodkowanie goci piąstkuje Artur Boruc.
64. min. - W krótkim odstępie czasu trener Azerbejdżanu przeprowadza dwie zmiany. Najpierw Ładaga zastępuje Gomesa, a chwilę później Agakiszijew wchodzi w miejsce Imamalijewa.
59. min. - Azerom puszczają nerwy. Tym razem Gurbanow brutalnie fauluje Żewłakowa, za co sędzia upomina go żółtym kartonikiem.
58. min. - Kolejny gol dla Polski! Jacek Krzynówek wpadł z lewej strony w pole karne i w idealnej sytuacji podał do Matusiaka. Napastnik Palermo nieczysto trafił w piłkę i futbolówka wróciła do Krzynówka. Ten z zimną krwią wpakował piłkę do siatki, podwyższając wynik meczu na 4:0.
56. min. - Rzut wolny dla gości z 30 metrów od bramki Boruca. Uderzenie jednego z rywali trafia w mur polskiej drużyny, a dobitka szybuje nad poprzeczką bramki Artura Boruca.
54. min. - Zbyt mocne dośrodkowanie Żewłakowa do Łobodzińskiego. Od własnej bramki wznowią grę Azerowie.
52. min. - Kolejny faul na Matusiaku. Żewłakow z Krzynówkiem krótko rozgrywają rzut wolny. Akcję Polaków przerywa jednak faul Lewandowskiego.
48. min. - Polacy nie zwalniają tempa. Po doskonałym podaniu od jednego z partnerów, sam na sam z Gasanzade znalazł się Łobodziński. Bramkarz rywali instynktownie obronił jednak strzał polskiego zawodnika.
46. min. - Rozpoczęła się druga część spotkania. Trener Leo Beenhakker w przerwie nie zdecydował się na dokonanie żadnych zmian.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

45+2 min. - Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Polacy po ładnej i skutecznej grze, zasłużenie wygrywają 3:0.
45+1 min. - Jacek Krzynówek mocno strzela z rzutu wolnego. Wywalczył jedynie rzut rożny.
44. min. - W polu karnym Azerów drybluje Żurawski. Napastnik Celtiku traci jednak piłkę na rzecz rywali.
42. min. - W świetnej sytuacji znalazł się Matusiak. Po podaniu od Żurawskiego, znalazł się oko w oko z golkiperem gości. Nie oddał jednak strzału, bo zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.
40. min. - Na pięć minut przed końcem pierwszej części spotkania, Azerowie wywalczyli pierwszy rzut rożny. Grająca sprytnym pressingiem polska drużyna nie pozwala im jednak nawet na oddanie strzału.
39. min. - Dośrodkowanie Garguły nie dochodzi do nikogo z partnerów. Obrońcy Azerbejdżanu wybijają piłkę w pole.
38. min. - Kapitalne uderzenie Michała Żewłakowa. Wykonywany przez niego rzut wolny z najwyższym trudem broni bramkarz gości. Rzut rożny dla biało-czerwonych.
33. min. - Przepiękne zagranie Garguły. Zawodnik GKS Bełchatów prostopadle zagrywa do Łobodzińskiego, a ten sprytnym lobem podwyższa na 3:0.
31. min. - Lewandowski ponownie uderza z dystansu. Niestety, ponownie nie trafia w bramkę.
30. min. - Powinno być już 3:0! W sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Jacek Krzynówek. Padł jednak na murawę, a zdaniem sędziego golkiper Azerów nie faulował.
28. min. - Kanan Kerimow bezpardonowo atakuje Wasilewskiego. Prowadzący zawody islandzki arbiter bez wahania sięga do kieszeni po żółtą kartkę.
27. min. - Lewandowski strzela z ponad dwudziestu metrów. Zawodnik Szachtara Donieck posłał piłkę tuż obok prawego słupka.
25. min. - Łobodziński szaleje na prawym skrzydle. Walczy ambitnie z trzema reprezentantami Azerbejdżanu i niestety musi uznać ich wyższość.
24. min. - Rzut wolny dla Polski z kilkudziesięciu metrów. Niedokładna wrzutka Garguły, do piłki nie dochodzi żaden z polskich zawodników.
19. min. - Wrzutka Wojciecha Łobodzińskiego z lewej strony boiska wyjątkowo niecelna.
18. min. - Garguła i Matusiak rozumieją się bez słów. Po kolejnej akcji polskiego duetu, nasz napastnik niestety traci piłkę.
15. min. - Brutalny faul Wasilewskiego w środkowej strefie boiska. Sędzia przerywa akcję biało-czerwonych.
13. min. - Wygląda na to, że Azerowie chcą jak najszybciej strzelić kontaktową bramkę. Po strzale Kerimowa, ratuje nas poprzeczka. W międzyczasie sędzia główny odgwizduje jednak spalonego.
11. min. - Po błędzie Wasilewskiego Azerowie po raz pierwszy przeprowadzają groźną kontrę. Sytuację wyjaśnia na szczęście Jacek Bąk.
10. min. - Krzynówek podaje do Matusiaka. Napastnik Palermo niestety nie sięga piłki.
9. min - Strzał z dystansu Krzynówka mija bramkę Azerów.
8. min. - Kibice na Łazienkowskiej skandują nazwisko Artura Boruca. Na trybunach zapanował szał radości.
5. min. - Kolejna bramka dla podopiecznych Leo Beenhakkera. Żurawski podaje do Dudki, a ten podwyższa na 2:0. Obrona gości jest kompletnie rozbita.
2. min. - Wrzutka Garguły z prawej strony boiska. Wspaniałą główką Jacek Bąk pakuje piłkę do siatki Azerów!
1. min. - Pierwszy gwizdek islandzkiego sędziego Jacobsena już za nami. Polacy od razu atakują - faulowany jest Mariusz Lewandowski.