Gospodarze objęli prowadzenie już w 10. minucie po strzale Miroslava Covilo, ale 3 minuty później do remisu doprowadził Jakub Biskup, który wykorzystał rzut karny. Ten sam zawodnik w 31. minucie dał prowadzenie Termalice. Jeszcze przed przerwą Cracovia doprowadziła do remisu, a gola na 2:2 w 44. minucie strzelił Dariusz Zjawiński.

W 75. minucie wynik meczu ustalił Bartłomiej Babiarz, choć gospodarze uwijali się jak w ukropie, by przynajmniej zremisować. Między innymi w doliczonym czasie obrońcy Termaliki wybili piłkę z linii bramkowej.

Cracovia i Termalika są w grupie 6 zespołów, które mają po 12 punktów i zajmują lokaty od drugiej do siódmej. Grupę tę otwiera Legia Warszawa, dalej jest Cracovia, a siódme miejsce zajmuje klub z Niecieczy.

Liderem jest Piast Gliwice, który ma 18 punktów i w poniedziałek zagra w Szczecinie z Pogonią.