Dudka grał do 70., a Sobiech do 76. minuty. W pierwszej części spotkania obie drużyny zdobyły bramki z rzutów karnych. Decydującym okazało się trafienie Didiera Ya Konana cztery minuty po przerwie.

W drugim meczu grupy L Helsingborg zremisował z Twente Enschede 2:2, choć prowadził 2:0. Po dwóch kolejkach z czterema punktami liderem jest Hannover. Levante ma o jeden mniej i jest drugie.

Pierwszą połowę wyjazdowego meczu z Newcastle United w barwach Bordeaux rozegrał Ludovic Obraniak. Jego zespół już do przerwy przegrywał 0:2, a ostatecznie uległ 0:3.

Z ławek rezerwowych zwycięstwa swoich drużyn oglądali Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven) i Łukasz Szukała (Steaua Bukareszt). Holendrzy 3:0 pokonali Napoli, a Rumuni 1:0 FC Kopenhaga.

Aż siedem bramek padło w spotkaniu Hapoel Kirjat Szmona - Olympique Lyon. Ostatecznie 4:3 zwyciężyli przyjezdni z Francji, a decydującego gola w doliczonym czasie gry strzelił Gueida Fofana. W innym meczu grupy I Sparta Praga pokonała Athletic Bilbao 3:1.

Niespodzianka w Szekesfehervarze. Węgierski klub Videoton zwyciężył Sporting Lizbonę 3:0. Natomiast Rosenborg Trondheim, który zamknął drzwi do LE Legii Warszawa, tym razem przegrał u siebie z Bayerem Leverkusen 0:1.

W dwóch meczach grupy C padło aż 12 bramek. Olympique Marsylia pokonał AEL Limassol 5:1, a Borussia Moenchengladbach uległa Fenerbahce Stambuł 2:4.

Liderem grupy A jest Anży Machaczkała. Rosyjski zespół zwyciężył Young Boys Berno 2:0; oba gole strzelił Kameruńczyk Samuel Eto'o. Drugie miejsce zajmuje Udinese, które niespodziewanie na wyjeździe wygrało z Liverpoolem 3:2. W kadrze włoskiej drużyny zabrakło Wojciecha Pawłowskiego.