Już po 40 sekundach mogło być 1:0 dla Biało-czerwonych. Po faulu na Łukaszu Gargule sędzia wskazał na rzut wolny. Mariusz Pawelec uderzył piłkę zza pola karnego i trafił w słupek. Potem gra wyraźnie siadła. Piłkarze Leo Beenhakkera atakowali, ale niewiele z tego wynikało.

W 38. minucie Polacy strzelili gola. Łukasz Garguła dośrodkował, a Radosław Matusiak z bliska kopnął do siatki. Bramkarz Estonii nie miał szans. Po chwili "Radomatu" mógł zdobyć kolejną bramkę, ale trafił w Pavla Londaka.

Na początku drugiej połowy mieliśmy dużo szczęścia. Estończycy "rozklepali" naszą obronę. Tarmo Kink strzelił na bramkę, Sebastian Przyrowski wybił piłkę, a potem rywale dwa razy dobijali. Jeden z piłkarzy z metra trafił w słupek...

Polacy od razu skontrowali. Kamil Grosicki wpadł w pole karne i podał do Matusiaka. Napastnik Wisły Kraków sobie znanym sposobem wybił piłkę wysoko ponad bramkę.

W 72. minucie kibice na stadionie we Wronkach po raz kolejny poderwali się z miejsc. Jakub Wawrzyniak oderzył na bramkę Estończyków, ale trafił w obrońców. Na szczęście w odpowiednim miejscu znalazł się Tomasz Zahorski. Napastnik Górnika Zabrze bez problemów pokonał bramkarza.

Ostatnie minuty Biało-czerwoni zagrali w "dziesiątkę". Żaden z piłkarzy nie dostał czerwonej kartki. Po prostu trener Radosław Matusiak odniósł kontuzję i Leo Beenhakker już nikogo w wstawił w jego miejsce.

Mecz z Estonią jest kolejnym etapem przygotowań do Euro 2008. Dotychczas w meczach towarzyskich podopieczni Leo Beenhakkera nie zawodzili. W lutym drużyna złożona z piłkarzy polskich klubów podczas zgrupowania na Cyprze pokonała Finlandię 1:0, po golu Adama Kokoszki. Z kolei kadra w najsilniejszym składzie wygrała z Czechami 2:0.

Przed meczem z Estonią doszło do małego zgrzytu. Grupa kibiców, którym nie udało się dostać biletów postanowiła dostać się na stadion i wyłamali bramę. Na szczęście policja się nimi zajęła.