Minister sportu już wie, kto stoi za pomyłkami sędziów

W ostatniej kolejce polskiej Ekstraklasy sędziowie mylili się na potęgę. Polonia Warszawa i Jagiellonia Białystok czują się wręcz okradzione przez arbitrów. Minister sportu, Adam Giersz wie, co może być przyczyną tak częstych pomyłek.

wróć do artykułu
  • ~Obywatel
    (2011-10-18 18:41)
    ... i dlatego nie chodzę na te mecze-ustawki.. Zaoszczędziłem sporo kaski.
  • ~kibic pragmatyczny
    (2011-10-18 12:48)
    Korupcja w piłce to normalna sprawa.Nie powinni się wtrącać.Ustawianie wyników jest ciekawsze niż gra.Nie mam pretensji.Ma być kasa.
  • ~kontakton
    (2011-10-18 17:55)
    Po co chodzić na mecze ...z góry wiadomo że są sprzedan...szkoda kasy
  • ~któś
    (2011-10-18 18:22)
    Najprostszą metodą będzie ustawowe ZAKAZANIE zakładów bukmacherskich. PO to potrafi. nieraz to pokazali.
  • ~Elzunia
    (2011-10-18 18:23)
    Dlaczego sie tylko gada o karze?
    Dlaczego ci ludzie nie ida do pierdla na dlugie lata?
    POsmiewisko, jak zwykle...
  • ~Tofik
    (2011-10-18 18:46)
    A co POniektórzy robią oszołoma z Janka Tomaszewskiego.
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2011-10-18 18:55)
    PZPN stoi na strazy i pilnuje porzadku wiec niech minister nie miesza , juz byli PISowcy co chcieli to zmieniac i mało co nie wyzucili nas z rozgrywek . Czy oni zawsze maja teorie sPISkowe ?
  • ~frajer, ale uczciwy
    (2011-10-18 20:05)
    Gość jest naiwny. Najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy kto na niego głosował. Jeśli oczekiwał że uczciwi obywatele to powinien startować z innej listy. Ta partia niestety już tak ma. (W statucie rzekłbym). Dla ciekawości dodam, że tym razem wśród kolesi z wyrokami nie było jednomyślności. Tylko w 35% wybrało miłościwie nam panujące PO. Ruch Palikota - 32,2%.
  • ~nie poważny minister...
    (2011-10-18 23:45)
    Krytycznie jestem do sedziów...ale ten Minister Giersz to dureń...powagi panie Ministrze...uważam że sędziowie Gierszowi powinni wytoczyć sprawe..
    Panie Ministrze słuzby specjalne ( pod przewodnictwem PO) dawno wywachałyby bez układ...
  • ~diablo-73