Enion: Magdalena Śliwa, Katarzyna Gajgał, Aleksandra Liniarska, Magdalena Sadowska, Ewelina Sieczka, Joanna Szczurek, Krystyna Tkaczewska (Libero) oraz Marta Haładyn, Agata Pura, Marzena Wilczyńska.

Przedświąteczny mecz obu zespołów w Dąbrowie Górniczej zakończył się też porażką Polek 0:3, ale wtedy podopieczne trenera Waldemara Kawki zdobyły tylko 46 punktów, przegrywając do 12, 18 i 16. W Stambule ENION zagrał już z Katarzyną Gajgał wracającą do gry po kontuzji.

Środowe spotkanie było bardziej wyrównane, choć Polki po raz pierwszy prowadziły dopiero w połowie drugiego seta (14:13) i to bardzo krótko. Złożona z międzynarodowych gwiazd turecka drużyna musiała się tym razem solidnie napracować, by odnieść kolejne, czwarte zwycięstwo w tej edycji Ligi Mistrzyń.

W pierwszym secie Turczynki miały niewielką przewagę punktową, potem było 20:20 po zagrywce Gajgał. Końcówka należała jednak do gospodarzy. W drugiej partii dąbrowianki wyszły na prowadzenie 14:13, po czym straciły sześć punktów w rzędu i losy seta były rozstrzygnięte. Trzeci set był początkowo wyrównany, prowadzenie się zmieniało do stanu 14:14. Później zespół ze Stambułu "zabrał się do pracy". Prowadzone przez trudną do zatrzymania w ataku Neslihan Darnel Turczynki błyskawicznie powiększały przewagę i pewnie wygrały 25:18.