Legioniści nie forsowali tempa i nie rzucili się na rywala od pierwszego gwizdka sędziego. Mimo tego już w pierwszym kwadransie udało im się objąć prowadzenie. Po rzucie rożnym do siatki gości trafił Rafał Augustyniak.

Na drugiego gola kibice zgromadzeni na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej czekali do 30. minuty. Patryk Kun wpadł w pole karne, a obrońca rywali spowodował jego upadek i sędzia podyktował "jedenastkę" dla gospodarzy. Pewnym egzekutorem okazał się Josue i było 2:0 dla miejscowych.

W drugiej połowie "wojskowi" mieli jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku. Najlepszych nie wykorzystał Paweł Wszołek.

Po czterech kolejkach Legia ma na koncie 9 punktów i spore szanse na zajęcie pierwszego miejsca w grupie.

Legia Warszawa - Zrinjski Mostar 2:0 (2:0)
Bramki: dla Legii - Rafał Augustyniak (14), Josue (30-karny)
Żółta kartka: dla Legii - Jurgen Celhaka, Juergen Elitim, Paweł Wszołek
Sędzia: Ricardo de Burgos Bengoetxea (Hiszpania)
Widzów: 24 616
Legia Warszawa: Dominik Hładun - Radovan Pankov, Rafał Augustyniak, Steve Kapuadi - Paweł Wszołek, Juergen Elitim, Jurgen Celhaka (65. Bartosz Slisz), Patryk Kun (76. Gil Dias) - Josue (84. Marc Gual), Tomas Pekhart (76. Blaz Kramer), Ernest Muci (84. Maciej Rosołek)
Zrinjski Mostar: Marko Maric - Josip Corluka, Slobodan Jakovljevic, Stipe Radic, Kerim Memija - Dario Canadija (73. Filip Bradaric), Matej Senic, Antonio Ivancic (73. Tomislav Kis) - Matija Malekinusic (78. Petar Misic), Nemanja Bilbija (65. Damir Zlomislic), Marijo Cuze (65. Aldin Hrvanovic)